Jiří
s IT Solutions CZ, s.r.o.
Zatím jsem byl zvyklý spíše na command line SQL Plus. Tento nástroj umí všechno, ale práce s ním je pracná a nepřehledná. SQL Developer oproti tomu značně zvedá laťku přehlednosti a uživatelské přívětivosti. Jenže člověk má tendenci nové nástroje a jejich features využít teprve tehdy, když ví, že vůbec existují a alespoň 1x v životě viděl jejich použití. K tomu přesně bylo školení směřované, takže z mé strany určitě spokojenost. Myslím si, že obecná školení nejsou rozhodně tak zajímavá a daleko lepší jsou takováto konkrétně cílená školení, která probírají jen vymezenou oblast, ale o to více podrobněji. Pro obecné věci preferuji samostudium.
2.10.2014
Václav
Česká spořitelna a.s.
Školení bylo perfektní. Pro kurz je zpracována příprava, která zaručuje, že nebude opomenuto žádné potřebné sdělení a je pak dále předávána posluchačům, kteří se během školení nemusí zdržovat psaním poznámek. Školitel má nejen tu výhodu, že je s problematikou dokonale seznámen, ale dokáže ji i srozumitelně předat.
Pavel
s IT Solutions CZ, s.r.o.
Školení pro moji osobu mělo dost velký přínos a to z důvodu, že v současné době se dovedu pohybovat a nastavovat dle mých požadavků SQL Developera, v kterém jsem jen spouštěl scripty, ale tento produkt dovede mnohem více. Ještě jednou děkuji za přínosné školení.
s IT Solutions CZ, s.r.o.
Oceňuji osobní přístup a přátelskou atmosféru celého školení. Také ochotu zabývat se zcela základními otázkami související s databázemi.
Michal
s IT Solutions CZ, s.r.o.
Konečně jsem se dozvěděl o dalších možnostech SQL Developeru. Oceňuji příklady z praxe a užitečná varování "tohle raději nedělejte".
Michal
s IT Solutions CZ, s.r.o.
Zajímavé a přínosné školení s praktickými ukázkami, nové znalosti využiji při tvorbě skriptů (automatizace).
Petr
s IT Solutions CZ, s.r.o.
Díky za školení. Příjemná atmosféra, pohodový lektor. Dostali jsme to, co jsme očekávali a i něco navíc.
s IT Solutions CZ, s.r.o.
Obohatilo me to o nektere nastroje primo v SQL Dev. predtim jsme pouzival drazsi varianty.
19.12.2013
Petr
Česká pojišťovna a.s.
I když obecně školení (po mých negativních zkušenostech) nemám moc rád, musím konstatovat, že tohle školení rozhodně nebyla ztráta času - forma i obsah mi vyhovovaly, jakož i osobní a přátelský přístup školitele pana Pinkase.
19.12.2013
Martin
Česká pojišťovna a.s.
Děkuji za kvalitní, profesionální a věcné školení vedené v neformálním duchu. Školení splnilo má očekávání a naučilo nás pracovat v prostředí SQL Developeru.

Jiří

Česká spořitelna a.s.