Vít
Continental
Školení bylo super, zopakoval jsem si základy a také se dozvěděl spoustu nového ohledně SQL. Obrovské plus bylo v přátelském přístupu školícího.
Miloš
Continental
Se školením jsem nadmíru spokojen, nejen že je výklad formou, která zaujme, ale i lajk se v tom neztrácí a je schopen pochopit i těžší úlohy.
Jakub
Continental
Školení bylo velmi dobře přepravené a uspořádané. Přátelský přístup a dobré vysvětlení v případě nejasností.
Petr
Continental
Dobře strukturované, příjemné přátelské prostředí, vše dobře vysvětleno a dotazy plně zodpovězeny.
Tomáš
Continental
Velmi zkušený lektor který ví o čem mluví. Školení obohaceno spousty příklady z praxe.
Tvorba SQL dotazů a PL/SQL
29.1.2018
Lukáš
Sony DADC
SQL i PL/SQL jsem znal už před kurzem, ale příklady a vysvětení mi pomohlo trošku lépe pochopit, jak to funguje. Navíc i přesto, že jsem už s SQL a MySQL už pracoval, naučil jsem se pár nových a užitečných věcí. Lektor umí vysvětlit a navíc se zvládne věnovat lidem s rozdílnými znalostmi.
Michal
Continental
Velice přínosné školení přispůsobené podle schopností účastníků.
Tvorba SQL dotazů a PL/SQL
29.1.2018
Nicole
Sony DADC
týdenní školení proběhlo podle našich očekávání, super přístup i poskytnuté informace o PL/SQL
9.1.2017
Andrea
Commerz Systems
Skoleni se mi moc libilo. Hodne praktickych prikladu na pocitaci, kde clovek rychlej pochopil danou problematiku. V pripade nepochopeni byl lektor ochoten poradit a vysvetlit konkretni pripad detailneji. Skoleni budu rada doporucovat dal.
8.6.2015
Karolína
Skoleni bylo velmi prinosne. Pan Pinkas byl velice ochotny prizpusobit obsah i prubeh skoleni individualnim potrebam ucastniku. Urcite bych ho doporucila.

Vít

Miloš