Michal
Hlavní město Praha
Se školením jsem spokojený. Všechny mé dotazy byly zodpovězeny a zpravidla hned názorně demonstrovány. To považuji za nejlepší postup.
Hlavní město Praha
Oceňuji schopnost dobře vysvětlit i složitější pojmy. Celkově probíhalo školení v přátelské a nenucené atmosféře.
Andrej
Hlavní město Praha
Veľa užitočných rád, poznatkov a príkladov z praxe.
Hana
CGI IT Czech Republic s.r.o.
Školení bylo srozumitelné a probíhalo v přátelské atmosféře. Oceňuji vysokou odbornou úroveň a individuální přístup lektora, včetně množství praktických příkladů. Doporučila bych tento kurz jak naprostým začátečníkům, tak i těm, kteří již mají s PL/SQL nějaké praktické zkušenosti.
Václav
NESS Czech s.r.o.
Velice oceňuji odborný přehled školitele v dané oblasti. Rovněž si Vážím jeho profesionálního přístupu, otevřenosti a ochoty se věnovat každému položenému dotazu. Školení mohu určitě jen doporučit.
29.7.2014
Jiří
Česká Pojišťovna a.s.
Líbila se mi připravenost školení a předání všech materiálů k samostudiu a možnosti vrátit se k problematice zpětně. Oceňuji, že jsi zvládnul tak velkou skupinu "studentů" s rozličným stupněm znalostí. Bylo vidět, že předávané znalosti nejsou jen teoretické, ale vycházejí z praxe.
4.9.2014
Martin
Home Credit a. s.
Líbila se mi flexibilita školení, kdy školitel ochotně odpovídal i na dotazy, které přímo nesouvisely s tématem. Dalším přínosem byly příklady z praxe spolu s chybami, kterými bychom se měli vyvarovat.
29.7.2014
Filip
Česká Pojišťovna a.s.
Školenie bolo veľmi dobré, bohužiaľ mi chýbal úvod do problematiky, ktorý bol v zime. S Oracle som sa dostal do kontaktu prvý krát a miestami som sa strácal, takže budem musieť pristúpiť k samoštúdiu :)
Radek
TYP Agency s.r.o.
Nejcennější byly best practices + rozumné příklady na ukázání principů.
4.9.2014
Zuzana
Home Credit a. s.
Líbil se mi velký prostor pro kladení dotazů a že jsme se zbytečně nezdržovali u věcí, které jsme znali.

Michal

Hlavní město Praha

Veľa užitočných rád, poznatkov a príkladov z praxe.

Andrej