Top SQL Blogs

publikováno: 18.3.2015

Vytvořil jsem web http://www.topsqlblogs.com, na kterém odebírám zprávy z různých blogů, které se zabývají databázemi. Jsou zde zprávy ze světa Oracle, MySQL, PostgreSQL i MS SQL (SQL Server), přičemž jsou seskupené do kategorií, tudíž je možné vyfiltrovat pouze zprávy z databází, které Vás zajímají. Tento web mi pomáhá udržet se v obraze v neustále se měnícím databázovém světě, snad pomůže i Vám.

Poznámka: Web i blogy jsou v angličtině (což by snad neměl být problém). :-)

Následující:
PL/SQL Channel
Reference

Kurz SQL byl jedním slovem výborný. Připravená smysluplná databáze spolu s příklady, včetně příkladů s vysokou obtížností - je tak možné dostatečně zabavit i pokročilejší studenty. Za pozitivní považuji opravdu

Michal

Školení bylo super, zopakoval jsem si základy a také se dozvěděl spoustu nového ohledně SQL. Obrovské plus bylo v přátelském přístupu školícího.

Vít

Se školením jsem nadmíru spokojen, nejen že je výklad formou, která zaujme, ale i lajk se v tom neztrácí a je schopen pochopit i těžší úlohy.

Miloš


Novinky

3.1.2018: Oracle XE 12c nebude, místo toho bude Oracle XE 18c
V roce 2018 nás čeká nová XE verze a nové verzování

4.4.2017: SAP HANA & Veverka (SQuirrel SQL)
Oficiální SAP HANA studio funguje, ale je hrozně pomalé. Další z nástrojů, kde je možné rozchodit SAP HANA je Veverka (SQuirrel SQL)

25.3.2017: SAP HANA referenční příručky
V současnosti je trošku složitější najít na webu referenční příručku k SAP HANA SQL, proto sem dávám odkazy.