SQL video tutorials

publikováno: 18.1.2014

Dlouho jsem sliboval, že udělám web se zdarma video tutoriály na SQL (konkrétně pro Oracle DB) a konečně ten čas nastal. Na webu http://www.sqlvids.com/ jsou nyní videa, která budou dynamickou částí materiálů ze školení. Na tomto webu není jak psát SQL dotazy / příkazy, ale je tam jak efektivně pracovat s SQL Developerem (a časem i s Toadem). Není to náhrada školení, ale jeho doplněk. Je to všechno v angličtině, ale s pochopením by neměl být problém, angličtina je vcelku jednoduchá.

Reference

Kurz SQL byl jedním slovem výborný. Připravená smysluplná databáze spolu s příklady, včetně příkladů s vysokou obtížností - je tak možné dostatečně zabavit i pokročilejší studenty. Za pozitivní považuji opravdu

Michal

Školení bylo super, zopakoval jsem si základy a také se dozvěděl spoustu nového ohledně SQL. Obrovské plus bylo v přátelském přístupu školícího.

Vít

Se školením jsem nadmíru spokojen, nejen že je výklad formou, která zaujme, ale i lajk se v tom neztrácí a je schopen pochopit i těžší úlohy.

Miloš


Novinky

3.1.2018: Oracle XE 12c nebude, místo toho bude Oracle XE 18c
V roce 2018 nás čeká nová XE verze a nové verzování

4.4.2017: SAP HANA & Veverka (SQuirrel SQL)
Oficiální SAP HANA studio funguje, ale je hrozně pomalé. Další z nástrojů, kde je možné rozchodit SAP HANA je Veverka (SQuirrel SQL)

25.3.2017: SAP HANA referenční příručky
V současnosti je trošku složitější najít na webu referenční příručku k SAP HANA SQL, proto sem dávám odkazy.