!!! Od 1.6.2022 nastupuji do Komerční banky tvořit novou digitální banku. Školení se nechci úplně vzdávat, v současnosti přemýšlím nad tím, jak alespoň pár školení za rok uskutečnit. Pokud by mi někdo se školeními chtěl pomoci, tak se mi ozvěte. Na JavaDays opět budu, to si nenechám ujít :-) Teď budu mít v KB hodně práce než si všechno sedne, ale jakmile to nastane, tak hned budu přemýšlet nad tím, jak alespoň pár školení za rok uskutečnit, protože je hromada lidí, které bych opět strašně moc rád viděl a považuji je za přátele. Časem (nejspíš v příštích pár měsících) vytvořím nový blog na separátní doméně a novinky Java a SQL školení dále rozšiřovat nebudu. Pokud se něco změní, tak to dám včas vědět zde na webu a na blogu. !!!

Bilance SQL školení 2012

publikováno: 2.1.2013

Letos opět budu pokračovat v tradici bilancování uplynulého roku. Co se změnilo a co se měnit bude ...

  • Změnil jsem osnovu pětidenního Kurzu SQL tak, aby se první dva dny bralo modelování a poslední tři dny SQL dotazy a podle tohoto rozdělení jsem také udělal dva menší kurzy.
  • Místo Toad Data Modeleru nyní na modelování používám SQL Developer Data Modeler.
  • Na školení SQL dotazů jsem začal mnohem víc používat grafickou tvorbu SQL dotazů v SQL Developeru.
  • Školení jsem výrazně obohatil o spoustu příkladů.
  • A nakonec jsem vytvořil tyto novinky :)

 

Co plánuji do roku 2013:

  • Doufám, že se mi konečně podaří vytvořit kurz, který bude navazovat na "Kurz SQL" a bude zaměřen na optimalizaci SQL dotazů.
  • Právě pracuji na SQLVids - novém webu, na kterém budou zdarma tipy a triky jak pracovat s Oracle databází a SQL Developerem. Obdobně jako jsem vytvořil JavaVids pro Javu.

Reference

Školení bych doporučil všem lidem, kteří se chtějí dozvědět něco o DB. Na školeni jsem přišel, jako úplný nováček, co se týče práci s DB a odcházel plný dojmů a

Ondřej

Osobně jsem trošku stále váhající, jestli a jak moc SQL použít. Ale určitě hlavní je to, že se teď už tolik nebojím. Je to pro mě začátek dlouhé cesty. Osobně

Robert

Zajímavé školení, které vhodně kombinovalo teorii a praxi.

Ministerstvo financí
Jan


Novinky

9.9.2021: SQL Developer & Remote Debug

22.3.2019: Termíny SQL školení léto 2019
Nové termíny!!!

3.1.2018: Oracle XE 12c nebude, místo toho bude Oracle XE 18c
V roce 2018 nás čeká nová XE verze a nové verzování