Kurzy SQL a PL/SQL s DB Oracle

Jsem certifikovaný odborník, nabízející školení Java™ technogií a školení SQL, PLSQL se zaměřením na DB Oracle. Školení nabízím již od roku 2007. Odbornost povrzuji získáváním prestižních certifikátů.

Nabízím řadu kurzů souvisejících s Java technologiemi. Jedná se nejenom o základní kurzy programovacího jazyka Java, ale také pokročilé kurzy jako např. kurz Java EE™, kurz framework Spring, kurz Web services a další.

Školení a materiály na školení jsou v českém jazyce. Na požádání je možné provést školení i v angličtině.

Materiály jsou neustále aktualizovány o nové postupy a technologie tak, jak se postupně vyvíjejí.

Jiří Pinkas

Individuální přístup

U mě platí zlaté pravidlo náš zákazník, náš pán. Obsah školení je možné individuálně upravit dle Vašich potřeb (zejména u firemních školení).

Jistota termínu

Za posledních deset let se uskutečnilo 98% vypsaných veřejných termínů školení!

Po celé ČR / SR

Školení se obvykle koná v Praze, ale je možné jej uspořádat v celé České republice i na Slovensku.

Dlouhodobá spokojenost

Školení dělám přes 15 let, za tu dobu jsem byl ve stovkách firem a spokojení zákazníci se vrací a doporučují mě dál.